Samorząd Uczniowski konsekwentnie realizuje swoje plany,
W tym roku szkolnym odbyła się wycieczka Samorządu Uczniowskiego do Łodzi sfinansowana z środków zebranych w czasie kiermaszy organizowanych przez Samorząd uczniowski. Uczestnicy zwiedzili Centrum Nauki i Techniki, wystawę interaktywną rozciągającą się na ogromnej przestrzeni zabytkowych hal przemysłowych, która pozwala poznać zasady fizyki i chemii.
Uczniowie wysłuchali wykładu "Tajemnice snu i jego wpływ na mózg", obejrzeli film edukacyjny w kinie sferycznym - "Zagadki Wszechśwata" oraz podziwiali łódzką Manufakturę.
A. Pasternak


