W dniu 15 czerwca odbyły się pełne emocji Mistrzostwa siatkówki plażowej,
które rozegrano w dwóch kategoriach. Na starcie stanęło łącznie 16 zespołów, gotowych do zaciętej, ale sportowej rywalizacji.
Młodzi sportowcy musieli zmierzyć się nie tylko z rywalami, ale i z kapryśną aurą – pogoda nas dzisiaj nie rozpieszczała, serwując na przemian deszcz, słońce i silny wiatr. Mimo to humory dopisywały, a na boisku dominowała czysta, sportowa energia.
Klasyfikacja końcowa:
- Kategoria Męska (10 drużyn):
- I miejsce: Bartosz Śliwa i Miłosz Zalewski
- Kategoria Mikst (6 drużyn):
- I miejsce: Maja Janus i Sergiusz Domagała
Wszyscy uczestnicy turnieju zostali docenieni za swoją waleczność i otrzymali słodką nagrodę pocieszenia w postaci lizaków. Na najlepszych czekały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody główne – profesjonalne piłki do siatkówki.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom za wspaniałą postawę i walkę do samego końca!
M. Gruszka


