bird
sun
sp1


Dziecięca piłka ręczna!

II miejsce w województwie!

Czytaj więcej...

Klasy pierwsze

Ślubowanie

Czytaj więcej...

A może by tak zostać...

ratownikiem?

Czytaj więcej...

ZUCHY...

...są w naszej szkole!

Czytaj więcej

Kącik pedagoga...

Dziś 115

Wczoraj 38

W tyg. 115

W m-cu 334

All 239611

Currently are 19 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Początek ferii
dni
h
min
s

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025."

 

Krajowa Odznaka Jakości za projekt „Easter around Europe’

Na początku czerwca 2022r. otrzymaliśmy informację z Biura Kontaktowego  NSS Polska, że projekt  pt. „Easter around Europe” został wyróżniony prestiżową Krajową  Odznaką Jakości eTwinning. Oznacza to, że wyniki pracy 25 uczniów z  kl 5a i 5c  zostały uznane przez ekspertów za szczególnie oryginalne i nowatorskie. Przedsięwzięcie to było realizowane w okresie od lutego do kwietnia 2022r. na lekcjach języka angielskiego we współpracy  z 94 szkołami z 18 krajów.

Podjęte działania zostały poddane wnikliwej ewaluacji w zakresie następujących aspektów:

  1. Innowacja pedagogiczna i kreatywność
  2. Integracja z programem nauczania
  3. Komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi
  4. Współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi
  5. Wykorzystanie technologii
  6. Rezultaty, wpływ i dokumentacja

Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów- większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły - publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską. Nad realizacja projektu czuwała p. Anetta Wrona.

GRATULUJEMY uczestnikom i opiekunowi projektu!!

    

EasyCookieInfo