bird
sun
sp1


Dziecięca piłka ręczna!

II miejsce w województwie!

Czytaj więcej...

Klasy pierwsze

Ślubowanie

Czytaj więcej...

A może by tak zostać...

ratownikiem?

Czytaj więcej...

ZUCHY...

...są w naszej szkole!

Czytaj więcej

Kącik pedagoga...

Dziś 7

Wczoraj 25

W tyg. 60

W m-cu 221

All 222169

Currently are 54 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Początek roku szkolnego
dni
h
min
s

ŚAMI :)

Magdalena Burek z klasy VII d zajęła drugie miejsce w konkursie "Z Panem Scratchem za pan brat – edycja 2021", który jest elementem projektu Świętokrzyska Akademia Młodych Informatyków.

Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach. W pierwszej rywalizowali uczniowie klas IV do VI, którzy mieli za zadanie wykonanie w programie Scratch 3.0 multimedialnej prezentacji z elementami animacji na temat "Trzy wynalazki minionego stulecia, które Twoim zdaniem najbardziej zmieniły świat. Uzasadnij swój wybór". W drugiej wzięli udział uczniowie klas VII i VIII, którzy mieli wykonać w programie Scratch 3.0 grę edukacyjną na temat: "Naukowe zagadki i tajemnicze zjawiska wokół nas".

W konkursie udział wzięło 170 uczniów. Do finału zakwalifikowanych zostało po 10 uczniów z każdej kategorii.

9 czerwca wraz z p. Joanną Wołczyk Magda wzięła udział w finale konkursu, który odbył się w Centrum Edukacyjnym Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Wólce Milanowskiej i odebrała nagrodę rzeczową, którą wręczali Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski, dyrektor Departamentu IT UMWŚ Robert Janus oraz Świętokrzyski Wicekurator Oświaty Katarzyna Nowacka.

 

EasyCookieInfo