bird
sun
sp1


Dziecięca piłka ręczna!

II miejsce w województwie!

Czytaj więcej...

Klasy pierwsze

Ślubowanie

Czytaj więcej...

A może by tak zostać...

ratownikiem?

Czytaj więcej...

ZUCHY...

...są w naszej szkole!

Czytaj więcej

XXX Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Uczniowie naszej szkoły: Maja Bandura kl.Va, Miłosz Lniany kl.VIc i Jan Kawiorski kl.VId wzięli udział w  XXX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim im. Wandy Łyczkowskiej organizowanym przez Samorządową Szkołę Podstawową w Ostojowie i Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Kielcach.

Eliminacje odbyły się on-line, każdy z uczestników miał za zadanie przygotować prezentację konkursową fragmentu „Pana Tadeusza”.  Miłosz Lniany przygotowywany do konkursu przez p. Katarzynę Basąg został laureatem etapu powiatowego i otrzymał nominację do kolejnego etapu – wojewódzkiego. Zaprezentował fragment poematu Księgi IV – „Dyplomatyka i Łowy”.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a Miłoszowi życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

Trzymamy kciuki! :)

 

                

EasyCookieInfo