bird
sun
sp1


Dziecięca piłka ręczna!

II miejsce w województwie!

Czytaj więcej...

Klasy pierwsze

Ślubowanie

Czytaj więcej...

A może by tak zostać...

ratownikiem?

Czytaj więcej...

ZUCHY...

...są w naszej szkole!

Czytaj więcej

Kącik pedagoga...

Dziś 0

Wczoraj 115

W tyg. 115

W m-cu 334

All 239611

Currently are 45 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Początek ferii
dni
h
min
s

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025."

 

Bezpieczny Pieszy i Pomoc Przedmedyczna

16 marca 2017 roku w Zespole Szkoły Podstawowej nr 1 w Pińczowie odbył się V Gminny Konkurs „Bezpieczny Pieszy i Pomoc Przedmedyczna” dla uczniów klas 3 szkół podstawowych. W konkursie wzięli udział reprezentanci 7 szkół podstawowych.

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pińczowie, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa Gacki, Kozubów, Brzeście, Młodzawy, Bogucice. Każda placówka wyznaczyła drużynę złożoną z trojga uczniów, posiadających najszerszą wiedzę w tym temacie. Konkurs składał się z trzech części. Pierwszą z nich stanowił pisemny test, który każdy z uczestników musiał rozwiązać samodzielnie. Kolejną częścią była ocena przygotowanych prac plastycznych z dziedziny bezpieczeństwa pieszych i pierwszej pomocy.

W ostatnim etapie konkursu drużyny musiały omówić postępowanie przy udzielaniu pierwszej pomocy w wylosowanych wcześniej sytuacjach.

Pierwsze miejsce w rywalizacji zajęła Szkoła Podstawowa w Kozubowie. Drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej Nr 1 w Pińczowie, którą reprezentowali: Leon Tyrała, Piotr Bogdan, Karol Kasza. Na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Gackach.

Każdy z uczestników otrzymał nagrodę rzeczową ufundowaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka. Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pińczowie zapewniła uczestnikom słodki poczęstunek.

Nad prawidłowym przebiegiem zmagań czuwał p. Łukasz Wilk oraz przedstawiciel KPP Damian Stefaniec. Za przygotowanie konkursu odpowiedzialne były osoby: Agnieszka Mitręga, Wioletta Spychała, Artur Błach.


 

3a_3c_fabryka_b...
3a_3c_fabryka_bombek_01 3a_3c_fabryka_bombek_01
3a_3c_fabryka_b...
3a_3c_fabryka_bombek_02 3a_3c_fabryka_bombek_02
3a_3c_fabryka_b...
3a_3c_fabryka_bombek_03 3a_3c_fabryka_bombek_03
3a_3c_fabryka_b...
3a_3c_fabryka_bombek_04 3a_3c_fabryka_bombek_04
3a_3c_fabryka_b...
3a_3c_fabryka_bombek_05 3a_3c_fabryka_bombek_05
3a_3c_fabryka_b...
3a_3c_fabryka_bombek_06 3a_3c_fabryka_bombek_06

Więcej zdjęć znajduje się w galerii

EasyCookieInfo