Babciom i Dziadkom Kochanym zaśpiewajmy…

Jest taki dzień w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości – święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Ta wspaniała impreza odbyła się w SP Nr1 trochę z opóźnieniem, bo 1 lutego 2019 roku o godzinie 16. 30 na małej sali gimnastycznej.

Zebranych gości powitała wychowawczyni klasy IIc p. A.Sokołowska-Błach. Następnie w pięknie udekorowanej sali, przy świetle reflektorów uczniowie klasy IIc zaprezentowali program artystyczny. W większości były to wzruszające wierszyki, scenki fantastycznie odgrywane przez „Dziadka, „Babcię” i wnuków oraz przepiękne piosenki przygotowane przez p. E.Włodno-Furman. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Co chwilę rozlegały się gromkie brawa.  Licznie przybyli Dziadkowie mogli podziwiać występy swoich wnucząt  w miłej i serdecznej atmosferze  przy kawie, herbacie i cieście domowej roboty przygotowanym przez rodziców klasy IIc.

Po części artystycznej pan dyr. Paweł Rutkowski podziękował wszystkim zebranym i złożył Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia, a pani dyr. J.Dominek rozdała dzieciom cukierki.

Na akademię przybyło około 90 osób, za co serdecznie dziękujemy. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale wykazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Podziękowaniom ze strony gości nie było końca.

Autor: A. Sokołowska-Błach


Dzień sportu - ...
Dzień sportu - rozgrzewka Dzień sportu - rozgrzewka
Dzień sportu - ...
Dzień sportu - rozgrzewka Dzień sportu - rozgrzewka
Dzień sportu - ...
Dzień sportu - rozgrzewka Dzień sportu - rozgrzewka